Jaunumi

Latvijas Līzinga devēju asociācijai jauns vadītājs

Pievienots: 27.03.2020

26. martā par jauno Latvijas Līzinga devēju asociācijas vadītāju ievēlēts “Citadele līzings un faktorings" vadītājs  Pēteris Plaudis.

“Esmu pagodināts, ka nozares pārstāvji, Latvijas Līzinga devēju asociācijas (turpmāk - LLDA) biedri, ir novērtējuši manas kompetences un profesionālo attieksmi šo gadu laikā, uzticot man veikt asociācijas vadītāja funkcijas. Tas ir liels izaicinājums un atbildība, īpaši laikā, kad kopējo ekonomiku satricinājis Covid-19 vīruss un arī līzinga nozarei esot liela izaicinājuma priekšā,” norāda jaunais LLDA vadītājs Pēteris Plaudis. “Vienlaikus, izsaku pateicību iepriekšējam ilggadējam LLDA vadītājam Jevgenijam Belezjakam, kura ieguldījums nozares attīstībā un atstātā ceļa karte man būs lielisks rīks turpmākiem izaicinājumiem!”

Pēteris Plaudis “Citadele līzings un faktorings"  ir atbildīgs par līzinga biznesa attīstību un vadību Latvijā un Igaunijā. Citadele grupai viņš pievienojās 2013. gada augustā un kopš tā laika ir SIA “Citadele līzings un faktorings” valdes priekšsēdētājs. Pēterim ir vairāk nekā 17 gadu pieredze banku darbības jomā, kur, piecus no tiem, tieši banku korporatīvo klientu apkalpošanas jomā. Iepriekš Pēteris Plaudis strādājis par vecāko korporatīvo darījumu vadītāju uzņēmumu apkalpošanas pārvaldē SEB bankā un pirms tam vairākus gadus darbojies privātpersonu un mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas jomā, tostarp vadot SEB bankas klientu apkalpošanas centru. Pēterim Plaudim ir maģistra grāds uzņēmumu vadībā, kas iegūts Banku Augstskolā. 

Par LLDA

Latvijas Līzinga devēju asociācija (LLDA) ir dibināta 2000.gadā un tajā uz brīvprātības principa pamata apvienojušies  līzinga uzņēmumi. LLDA dalībnieki ir SIA "UniCredit Leasing", SIA „Swedbank Līzings”, SIA "Luminor Līzings", SIA "SEB līzings", SIA „OP Finance”, AS „PrivatBank”, SIA "Citadele līzings un faktorings", „LKB Līzings” un “Scania Finans AB” Latvijas filiāle. 

LLDA aizstāv līzinga sabiedrību intereses, veido regulārus statistikas apkopojumus par līzinga devēju darbības rādītājiem Latvijā, veicot analīzi, izdarot secinājumus par līzinga tirgus tendencēm kopumā un atsevišķi, kā arī rūpējas par tās pieejamību Latvijas sabiedrībai.

 

Uz jaunumu sarakstu


© Latvijas Līzinga devēju asociācija, tālr.: 67284528