Biedri

Citadele līzings un faktorings
http://www.citadelelizings.lv

SIA "Citadele līzings un faktorings" ir AS "Citadele banka" meitas sabiedrība, dibināta 2005.gada 10.augustā, kura Latvijas tirgū piedāvā pilnu līzinga pakalpojumu spektru - finanšu, operatīvo un atgriezenisko līzingu, darbojoties vieglo automašīnu, komerctransporta un industriālo iekārtu līzinga segmentos, kā arī piedāvājot klientiem faktoringa pakalpojumus. SIA "Citadele līzings un faktorings" savus klientus gaida Rīgā, Republikas laukumā 2A vai jebkurā AS "Citadele banka" filiālē.

 

DanskeBank    
http://www.danskebank.lv/

Danske Bank ir universāla Ziemeļvalstu banka ar spēcīgām reģionālajām saknēm un saikni ar pārējo pasauli. Mēs apkalpojam vairāk nekā 3.4 miljonus privāto, biznesa un institucionālo klientu, un papildus bankas pakalpojumiem piedāvājam pakalpojumus dzīvības apdrošināšanas, pensiju, hipotekārās  kreditēšanas, aktīvu pārvaldīšanas, kā arī līzinga jomā.

Danske Bank Latvijā koncentrējas uz biznesa klientu un ar šiem klientiem saistītu privātpersonu apkalpošanu, piedāvājot profesionālas konsultācijas un individuāli pielāgotus kreditēšanas risinājumus.

Īstenojot atbildīgu un ilgtspējīgu saimniecisko darbību, Danske Bank Latvijā saņēmusi apliecinājumu par tās īstenotās prakses atbilstību Ilgtspējas indeksa sudraba kategorijai.

Mūsu vīzija ir būt atzītiem par uzticamāko finanšu partneri. Mūs virza vēlme padarīt vienkāršu ikdienas bankas pakalpojumu izmantošanu un svarīgu finanšu lēmumu pieņemšanu, un mūsu mērķis ir radīt vērtību ilgtermiņā saviem klientiem, investoriem un apkārtējai sabiedrībai, kuras daļa mēs esam. 

 

 
DNB līzings
http://www.dnb.lv

Līzinga kompānija SIA DNB līzings ir AS DNB banka meitas uzņēmums, kas kopš 2004. gada veiksmīgi darbojas Latvijas līzinga tirgū un ieņem pārliecinošu vietu Latvijas līzinga kompāniju trijniekā. Izprotot klientu vajadzības, SIA DNB līzings profesionālā un pieredzējusī komanda gan privātpersonām, gan uzņēmumiem piedāvā visus nepieciešamos līzinga produktus un pakalpojumus - iespēju iegādāties jaunas un mazlietotas automašīnas, kā arī modernizēt savu uzņēmumu, iegādājoties jaunas iekārtas vai komerctransportu ar finanšu līzinga un nomas palīdzību. Uzņēmumiem SIA DNB līzings sniedz iespēju finansēt arī apgrozāmos līdzekļus, izmantojot faktoringa pakalpojumu. Katram klientam, izvērtējot viņa vajadzības un iespējas, tiek nodrošināta individuāla pieeja un piedāvāti izdevīgākie un mūsdienīgākie finanšu risinājumi. Par SIA DNB līzings klientiem kļūst gan privātpersonas, gan jauni uzņēmumi, kas tikko sāk savu attīstību, gan arī stabilas kompānijas ar ilggadīgu biznesa pieredzi. Esam gandarīti, ka mūsu klienti augstu novērtē SIA DNB līzings piedāvātos īpaši izdevīgos līzinga un faktoringa nosacījumus, kā arā profesionālās konsultācijas, ko sniedz līzinga kompānijas zinošie, enerģiskie un atsaucīgie darbinieki!

LKB Līzings
http://www.lkblizings.lv

SIA "LKB Līzings" darbību uzsāka 2007.gadā, kā AS "Latvijas Krājbanka" meitas uzņēmums, piedāvājot saviem klientiem vieglo automašīnu finanšu un operatīvo līzingu, kā arī komerctransporta un iekārtu līzinga pakalpojumus. 2010. gadā SIA "LKB Līzings" papildināja savu pakalpojumu klāstu un uzņēmumiem piedāvāja noformēt faktoringa darījumus. Pēc tam, kad tika uzsākts AS "Latvijas Krājbanka" maksātnespējas un likvidācijas process, SIA "LKB Līzings" izaugsmes tempi tika samazināti līdz 2014.gada 1.janvārī jaunu līzinga darījumu noformēšana tika pārtraukta vispār. Kopš 2015.gada augusta uzņēmumam ir jauni īpašnieki, kas par savu primāro mērķi izvirzījuši SIA "LKB Līzings" pilnvērtīgas darbības atjaunošanu 2016.gada pavasarī. SIA "LKB Līzings" piedāvās plašu līzinga un faktoringa pakalpojumu klāstu, ar individuālu pieeju un risinājumu katram klientam. SIA "LKB Līzings" gaida savus esošu un topošos klientus uz konsultācijām Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 19.

Nordea Finance Latvia
http://www.nordea.lv

Nordea Finance ir Nordea grupas uzņēmumi Ziemeļeiropas un Baltijas valstu reģionā. Nordea Finance Latvia darbību uzsāka 1997. gadā un ir viena no straujāk augošajām līzinga kompānijām Latvijā, ieņemot 6,5% Latvijas līzinga un faktoringa tirgus. Nordea Finance specializājas aktīvu finansēšanā, piedāvājot finanšu un operatīvo līzingu, pilna servisa auto nomu NF-Fleet un faktoringu, kā arī pārdošanas finansēšanā auto tirgotājiem un iekārtu tirgotājiem. Nodrošinām vienotus pakalpojumus visā darbības reģionā. Nordea Finance izvērtē katra klienta vajadzības un iespējas rezulātā piedāvājot izdevīgākos un mūsdienīgākos finanšu risinājumus un ietaupot klientu laiku.
Nordea ir vadošā finanšu pakalpojumu grupa Ziemeļeiropas un Baltijas valstu reģionā. Pasaulē atzītu finanšu pakalpojumu klāsts, ko Nordea sniedz visā pasaulē, paver visplašākās iespējas klientiem realizēt viņu svarīgos dzīves plānus banku, aktīvu pārvaldes un apdrošināšanas jomās. Par Nordea klientiem jau ir kļuvuši gandrīz 11 miljoni klienti, kas tiek apkalpoti vairāk kā 1100 klientu apkalpošanas centros visā reģionā. Nordea tāpat ir pasaulē vadošais internetbankas pakalpojumu sniedzējs, kura pakalpojumus izmanto 4.6 miljoni klientu. Nordea akcijas ir kotētas Stokholmas, Helsinku un Kopenhāgenas biržās.

OP Finance
http://www.opbank.lv

Savu darbību Latvijas līzinga tirgū OP grupa uzsāka 2008.gadā, kad OP Corporate Bank plc no “Kesko grupas” iegādājās finanšu kompāniju „K-Finance”. Kopš tā laika OP Finance, SIA  ir izveidojusies kā universāla banku līzinga kompānija, kas piedāvā līzinga un citus finansēšanas pakalpojumus dažādas nozares pārstāvošām juridiskām personām.
Piederība lielai un spēcīgai finanšu grupai dod iespēju arī vietējā tirgū piedāvāt klientiem augsta līmeņa profesionālus finanšu pakalpojumus, nodrošināt pastāvīgu kredītresursu pieejamību un konkurētspējīgus nosacījumus.
OP grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Somijā. Klientiem tiek piedāvāti bankas, finansēšanas un nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumi. OP grupas darbība ir vērsta uz ilgtermiņa attiecībām ar klientiem, piedāvājot tiem augsta līmeņa servisu un uz pieredzi balstītus profesionālus risinājumus.

PrivatBank
http://www.privatlbank.lv

Kopš 2006. gadā, kad AS "Paritate Banka" sāka piedāvāt līzingu, tas ir kļuvis pieejamāks gan fiziskām personām, gan juridiskām personām. Pateicoties pastāvīgai kredītresursu pieejamībai pieredzes bagātā AS "PrivatBank" nodrošina privāto transportlīdzekļu, komerctransporta un rūpniecības iekārtu iegādi ar finanšu līzinga un operatīvā līzinga palīdzību. Juridiskām personām ir pieejams arī faktorings. Saprotošie un atsaucīgie AS "PrivatBank" līzinga speciālisti prot atrast piemērotāko līdzinga risinājumu katram klientam. Līzinga pakalpojumus klienti var saņemt bankas filiālēs Latvijas lielākajās pilsētās.
AS "PrivatBank" ir Latvijas Republikā reģistrēta kredītiestāde, kas dibināta 1992. gadā. Banka ietilpst starptautiskajā banku grupā "PRIVATBANK", kas apkalpo vairāk nekā 22 miljonus korporatīvo un individuālo klientu 12 pasaules valstīs.

 

Scania Finans AB
https://www.scania.lv

Scania Finans AB ir Scania grupas līzinga uzņēmums ar filiālēm Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā un Baltijas valstīs, kas Scania klientiem piedāvā elastīgus finansējuma un apdrošināšanas risinājumus, pielāgojoties klientu biznesa plānam un budžetam. Scania Financial Services, kurā ietilpst arī Scania Finans AB, finansējuma risinājumus nodrošina klientiem 53 pasaules valstīs.

Scania Finans AB dibināts 1957.gadā un Latvijā veiksmīgi darbojas no 2010.gada, ar finansējumu nodrošinot lielāko daļu Latvijā pārdoto jauno un lietoto Scania automašīnu.

Scania pamatvērtības ir godīgums, mērķtiecība, klients pirmajā vietā, komandas gars, efektivitāte un cieņa pret indivīdu.

Scania Finans AB misija ir nodrošināt finanšu risinājumus klientiem tādējādi sekmējot Scania produktu un pakalpojumu pārdošanu. Scania Finans AB vīzija ir kļūt par dabisku izvēli Scania klientiem finansējuma un apdrošināšanas jomā.


 
 
SEB līzings
http://www.seb.lv

Līzinga kompānija SEB līzings darbu uzsāka 1997.gadā (kā SIA Unilīzings), un kopš dibināšanas brīža vienmēr ir bijusi starp Latvijas līzinga un faktoringa tirgus līderiem. SEB līzinga sadarbība ar SEB banku klientiem nodrošina profesionāli izstrādātus, starptautiski atzītus un mūsdienīgus finanšu pakalpojumus - jaunu un lietotu automašīnu līzingu, industriālās tehnikas līzingu, komerctransporta līzingu, kā arī iekšzemes un eksporta faktoringu. SEB līzinga pakalpojumus klienti var saņemt ikvienā SEB bankas klientu apkalpošanas centrā. Saskaņā ar SEB grupas pamatvērtībām - profesionālismu, savstarpējo cieņu, atbildību un pastāvību - SEB klienti saņem visaugstākās kvalitātes līzinga un faktoringa pakalpojumu servisu.

 

Swedbank Līzings
http://www.swedbank.lv
"Swedbank Līzings" SIA ir Swedbank Grupas ("Swedbank" AB (Zviedrija) un tās meitas sabiedrības, sabiedrība. "Swedbank Līzings" SIA vienīgais dalībnieks ir Swedbank AS (Latvija). "Swedbank Līzings" SIA ir vadošais līzinga un faktoringa pakalpojumu sniedzējs Latvijas tirgū. Sabiedrības pamatdarbības veidi un galvenie produkti ir vieglo automašīnu, komerctransporta, iekārtu un tehnikas, kā arī apgrozāmo līdzekļu finansēšana.
No 2008. gada 15. septembra Swedbank Līzings ir Hansa Līzinga jaunais vārds.Hansa Līzings savu darbību Latvijā uzsāka 1994. gada 29. decembrī, savukārt no šā gada septembra ieviesa vienotu zīmolu - Swedbank.
Swedbank vēsture aizsākās 1820. gadā, kad tā tika dibināta kā Zviedrijas pirmā krājbanka. Swedbank grupas galvenais birojs atrodas Stokholmā, Zviedrijā. Banka ir stabils līderis Latvijas banku sistēmā, un tās mērķis un izaicinājums – kļūt par izcila servisa līderi Eiropā.
 
UniCredit Leasing
https://www.unicredit.lv/

SIA ”UniCredit Leasing” Latvijā savu darbību uzsāka 1999.gadā. Gadu laikā kompānija ir spējusi nostiprināt savas pozīcijas Latvijas līzinga tirgū, pēdējos gados stabili ierindojoties līzinga kompāniju TOP 3.
Kompānija paplašinājusi savu darbību arī Baltijas reģionā, izveidojot vienotu Baltijas valstu līzingu ar struktūrvienībām visās trijās valstīs. Tagad augsti kvalificētu speciālistu komanda ar plašu starptautisko pieredzi ir pilnībā pieejama visās trijās Baltijas valstīs - Latvijā, Lietuvā (kopš 2010.gada maija) un Igaunijā (kopš 2007.gada decembra).
SIA ”UniCredit Leasing” piedāvā vairāk nekā tikai autolīzinga pakalpojumus, sniedzot klientiem vispiemērotākos finanšu risinājumus - no automašīnu finansēšanas beidzot ar dažādas tehnikas, tehnoloģiju un iekārtu finansēšanu. SIA ”UniCredit Leasing” piešķir finansējumu – automašīnu, autobusu, mežizstrādes, ceļu būves, karjeru izstrādes, kokapstrādes, metālapstrādes iekārtu, medicīnas iekārtu, kā arī piekabju, vilcēju, treileru, vagonu, kā arī citu uzņēmējdarbības veikšanai paredzēto objektu iegādei.     
SIA ”UniCredit Leasing” ietilpst vienā no vadošajām finanšu grupām Eiropā- UniCredit, kuras pamatdarbības tirgus aptver 22 valstis.

 


© Latvijas Līzinga devēju asociācija, tālr.: 67284528