Biedri

Citadele līzings un faktorings
http://www.citadelelizings.lv

SIA "Citadele līzings un faktorings" ir AS "Citadele banka" meitas sabiedrība, dibināta 2005.gada 10.augustā, kura Latvijas tirgū piedāvā pilnu līzinga pakalpojumu spektru - finanšu, operatīvo un atgriezenisko līzingu, darbojoties vieglo automašīnu, komerctransporta un industriālo iekārtu līzinga segmentos, kā arī piedāvājot klientiem faktoringa pakalpojumus. SIA "Citadele līzings un faktorings" savus klientus gaida Rīgā, Republikas laukumā 2A vai jebkurā AS "Citadele banka" filiālē.

 

 
LKB Līzings
http://www.lkblizings.lv

SIA "LKB Līzings" darbību uzsāka 2007.gadā, kā AS "Latvijas Krājbanka" meitas uzņēmums, piedāvājot saviem klientiem vieglo automašīnu finanšu un operatīvo līzingu, kā arī komerctransporta un iekārtu līzinga pakalpojumus. 2010. gadā SIA "LKB Līzings" papildināja savu pakalpojumu klāstu un uzņēmumiem piedāvāja noformēt faktoringa darījumus. Pēc tam, kad tika uzsākts AS "Latvijas Krājbanka" maksātnespējas un likvidācijas process, SIA "LKB Līzings" izaugsmes tempi tika samazināti līdz 2014.gada 1.janvārī jaunu līzinga darījumu noformēšana tika pārtraukta vispār. Kopš 2015.gada augusta uzņēmumam ir jauni īpašnieki, kas par savu primāro mērķi izvirzījuši SIA "LKB Līzings" pilnvērtīgas darbības atjaunošanu 2016.gada pavasarī. SIA "LKB Līzings" piedāvās plašu līzinga un faktoringa pakalpojumu klāstu, ar individuālu pieeju un risinājumu katram klientam. SIA "LKB Līzings" gaida savus esošu un topošos klientus uz konsultācijām Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 19.

Luminor Līzings
www.luminor.lv
  

Luminor Bank AS – jauns un mūsdienīgs finanšu partneris jūsu ikdienai un biznesam, kas ir radies, Baltijā apvienojoties Nordea un DNB bankām. No 2017. gada 1. oktobra bijušo banku meitas uzņēmumiem ir jauni nosaukumi:

  • Nordea Finance Latvia SIA tagad strādā kā Luminor Līzings SIA;
  • DNB līzings SIA jaunais nosaukums ir Luminor Līzings Latvija SIA.

Turpmāk jaunos darījumus apkalpos tikai Luminor Līzings SIA, taču Luminor Līzings Latvija SIA turpinās strādāt ar esošo klientu portfeli.

Luminor Līzings SIA noformēto līzinga objektu apjoma ziņā ieņem vadošo tirgus daļas pozīciju Latvijas līzinga uzņēmumu vidū. Izprotot klientu vajadzības, Luminor Līzings SIA profesionālā un pieredzējusī komanda gan privātpersonām, gan uzņēmumiem piedāvā visus nepieciešamos līzinga produktus un pakalpojumus: iespēju iegādāties jaunas un mazlietotas automašīnas, kā arī modernizēt savu uzņēmumu, iegādājoties iekārtas, komerctransportu vai industriālo tehniku ar finanšu līzinga vai nomas palīdzību.

Esam šeit, lai būtu līdzvērtīgs partneris vietējiem uzņēmumiem un uzņēmīgiem cilvēkiem.

OP Finance
http://www.opbank.lv

Savu darbību Latvijas līzinga tirgū OP grupa uzsāka 2008.gadā, kad OP Corporate Bank plc no “Kesko grupas” iegādājās finanšu kompāniju „K-Finance”. Kopš tā laika OP Finance, SIA  ir izveidojusies kā universāla banku līzinga kompānija, kas piedāvā līzinga un citus finansēšanas pakalpojumus dažādas nozares pārstāvošām juridiskām personām.
Piederība lielai un spēcīgai finanšu grupai dod iespēju arī vietējā tirgū piedāvāt klientiem augsta līmeņa profesionālus finanšu pakalpojumus, nodrošināt pastāvīgu kredītresursu pieejamību un konkurētspējīgus nosacījumus.
OP grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Somijā. Klientiem tiek piedāvāti bankas, finansēšanas un nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumi. OP grupas darbība ir vērsta uz ilgtermiņa attiecībām ar klientiem, piedāvājot tiem augsta līmeņa servisu un uz pieredzi balstītus profesionālus risinājumus.

PrivatBank
http://www.privatlbank.lv

Kopš 2006. gadā, kad AS "Paritate Banka" sāka piedāvāt līzingu, tas ir kļuvis pieejamāks gan fiziskām personām, gan juridiskām personām. Pateicoties pastāvīgai kredītresursu pieejamībai pieredzes bagātā AS "PrivatBank" nodrošina privāto transportlīdzekļu, komerctransporta un rūpniecības iekārtu iegādi ar finanšu līzinga un operatīvā līzinga palīdzību. Juridiskām personām ir pieejams arī faktorings. Saprotošie un atsaucīgie AS "PrivatBank" līzinga speciālisti prot atrast piemērotāko līdzinga risinājumu katram klientam. Līzinga pakalpojumus klienti var saņemt bankas filiālēs Latvijas lielākajās pilsētās.
AS "PrivatBank" ir Latvijas Republikā reģistrēta kredītiestāde, kas dibināta 1992. gadā. Banka ietilpst starptautiskajā banku grupā "PRIVATBANK", kas apkalpo vairāk nekā 22 miljonus korporatīvo un individuālo klientu 12 pasaules valstīs.

 

Scania Finans AB
https://www.scania.lv

Scania Finans AB ir Scania grupas līzinga uzņēmums ar filiālēm Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā un Baltijas valstīs, kas Scania klientiem piedāvā elastīgus finansējuma un apdrošināšanas risinājumus, pielāgojoties klientu biznesa plānam un budžetam. Scania Financial Services, kurā ietilpst arī Scania Finans AB, finansējuma risinājumus nodrošina klientiem 53 pasaules valstīs.

Scania Finans AB dibināts 1957.gadā un Latvijā veiksmīgi darbojas no 2010.gada, ar finansējumu nodrošinot lielāko daļu Latvijā pārdoto jauno un lietoto Scania automašīnu.

Scania pamatvērtības ir godīgums, mērķtiecība, klients pirmajā vietā, komandas gars, efektivitāte un cieņa pret indivīdu.

Scania Finans AB misija ir nodrošināt finanšu risinājumus klientiem tādējādi sekmējot Scania produktu un pakalpojumu pārdošanu. Scania Finans AB vīzija ir kļūt par dabisku izvēli Scania klientiem finansējuma un apdrošināšanas jomā.


 
 
SEB līzings
http://www.seb.lv

Līzinga kompānija SEB līzings darbu uzsāka 1997.gadā (kā SIA Unilīzings), un kopš dibināšanas brīža vienmēr ir bijusi starp Latvijas līzinga un faktoringa tirgus līderiem. SEB līzinga sadarbība ar SEB banku klientiem nodrošina profesionāli izstrādātus, starptautiski atzītus un mūsdienīgus finanšu pakalpojumus - jaunu un lietotu automašīnu līzingu, industriālās tehnikas līzingu, komerctransporta līzingu, kā arī iekšzemes un eksporta faktoringu. SEB līzinga pakalpojumus klienti var saņemt ikvienā SEB bankas klientu apkalpošanas centrā. Saskaņā ar SEB grupas pamatvērtībām - profesionālismu, savstarpējo cieņu, atbildību un pastāvību - SEB klienti saņem visaugstākās kvalitātes līzinga un faktoringa pakalpojumu servisu.

 

Swedbank Līzings
http://www.swedbank.lv
"Swedbank Līzings" SIA ir Swedbank Grupas ("Swedbank" AB (Zviedrija) un tās meitas sabiedrības, sabiedrība. "Swedbank Līzings" SIA vienīgais dalībnieks ir Swedbank AS (Latvija). "Swedbank Līzings" SIA ir vadošais līzinga un faktoringa pakalpojumu sniedzējs Latvijas tirgū. Sabiedrības pamatdarbības veidi un galvenie produkti ir vieglo automašīnu, komerctransporta, iekārtu un tehnikas, kā arī apgrozāmo līdzekļu finansēšana.
No 2008. gada 15. septembra Swedbank Līzings ir Hansa Līzinga jaunais vārds.Hansa Līzings savu darbību Latvijā uzsāka 1994. gada 29. decembrī, savukārt no šā gada septembra ieviesa vienotu zīmolu - Swedbank.
Swedbank vēsture aizsākās 1820. gadā, kad tā tika dibināta kā Zviedrijas pirmā krājbanka. Swedbank grupas galvenais birojs atrodas Stokholmā, Zviedrijā. Banka ir stabils līderis Latvijas banku sistēmā, un tās mērķis un izaicinājums – kļūt par izcila servisa līderi Eiropā.
 
UniCredit Leasing
https://www.unicredit.lv/

SIA ”UniCredit Leasing” Latvijā savu darbību uzsāka 1999.gadā. Gadu laikā kompānija ir spējusi nostiprināt savas pozīcijas Latvijas līzinga tirgū, pēdējos gados stabili ierindojoties līzinga kompāniju TOP 3.
Kompānija paplašinājusi savu darbību arī Baltijas reģionā, izveidojot vienotu Baltijas valstu līzingu ar struktūrvienībām visās trijās valstīs. Tagad augsti kvalificētu speciālistu komanda ar plašu starptautisko pieredzi ir pilnībā pieejama visās trijās Baltijas valstīs - Latvijā, Lietuvā (kopš 2010.gada maija) un Igaunijā (kopš 2007.gada decembra).
SIA ”UniCredit Leasing” piedāvā vairāk nekā tikai autolīzinga pakalpojumus, sniedzot klientiem vispiemērotākos finanšu risinājumus - no automašīnu finansēšanas beidzot ar dažādas tehnikas, tehnoloģiju un iekārtu finansēšanu. SIA ”UniCredit Leasing” piešķir finansējumu – automašīnu, autobusu, mežizstrādes, ceļu būves, karjeru izstrādes, kokapstrādes, metālapstrādes iekārtu, medicīnas iekārtu, kā arī piekabju, vilcēju, treileru, vagonu, kā arī citu uzņēmējdarbības veikšanai paredzēto objektu iegādei.     
SIA ”UniCredit Leasing” ietilpst vienā no vadošajām finanšu grupām Eiropā- UniCredit, kuras pamatdarbības tirgus aptver 22 valstis.

 


© Latvijas Līzinga devēju asociācija, tālr.: 67284528